rafal - komentarze



elo ludziska nie wiem co wymyśleć!!!!!!!!!
tą notke poświęce mojej klasie 2a która jest najlepsza w straszynie.opisze każdego po koleji.Mike jest moim kumplem z którym chlejemy jak są okazje,tańczy break danca.Tymek to ziomal który chętnie idzie na piwo i robi różne maniany zwany (ufolud) Diabeł jest to piłkarz o ksywie Raul i jest najlepszy w naszej klasie w piłke nożną.kaczka jest to koleś który kręci beke ze wszystkiego i ze wszystkich.felo je wiecie co.klimczak to koleś który za dnia siedzi w szkole,a w nocy napiepsza w call of duty w sieci.kupc jest to ziomal który stawia wszystkim wszystko.rudy to koleś który bije wszystkich którzy do niego fikają jest najsilniejszy w mojej szkole.oprócz tego każdy w weekend pakuje na siłowni.teraz czas na dziewczyny tylko te ładne (zdeczka):
justyna jest dziewczyną która nosi codziennie stringi do szkoły(fajna dupa,ześwirowana)Monia jest także fajną dupą która ma wielkie wiecie co.ania jest kujonem ale niezła z niej była kumpela do czasu aż coś jej nie odbiło i najeżdza na mnie.pati to jest dopiero wykręt ,jest zakochana w mikeu ale nie przyznaje sie do tego.paulina też fajna dupa ale jej nie znam tak dobrze.leśna to dopiero dziewczyna z tajemnicami ,nie wiem co mam o niej napisać bo codziennie coś innego myśli,mówi nie znam jej jeszcze aż tak dobrze.a o innych dziewczynach nie mam zdania!!!!!!!!!!
Narazie to wszystko ide na dwór spotkać sie z nimi!!!!!!!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć