08.01.2005 :: 13:13
Siema wszystkim !!!!!!!!!!! Ostatnio na moim blogu psuły sie rzeczy!!!!!!!Dzisiaj przez pomyłke skasowałem jakieś idiotyczne napisy,które spowodowały że mój blog poszedł sie psuć wszystkie notki jakie miałem sie skasowały,dzięki Bogu sytuacja została opanowana.wziąłem te napisy skąś i wpisałem je w odpowiednie miejsce(chyba).Na szczęście po wpisaniu tych napisów wrócił mój blog do życia.Pojawiły sie tam moje poprzednie notki i tu dzięki mike i pozdro dla ciebie za tą akcje.Przykro mi że prawie w każdej notce pojawia sie coś związanego ze szkołą.Lecz poprostu jak pomyśle sobie o tych nauczycielach to,bania zaczyna boleć i ciśnienie skacze do góry. i tutaj chciałbym pozdrowić najlepszą nauczycielke panią od matmy wiecie jaką.lecz zawsze są też tacy nauczyciele których trzeba zgnoić i zapewne moja klasa i nie tylko moja wie o kogo chodzi!.kończe notke bo mi sie źle robi z umysłem jak o tych mędach myśle lecz jedna rzecz mnie podtrzymuje na duchu a mianowicie to że za tydzień są ferie i wtedy zacznie sie nowy tryb życia czyli chlanie i spanie do 13 !!!!!!!!bez żadnych przymusów pójścia rano do szkoły.żegnam was i przepraszam za błędy ortograficzne ale mam je gdzieś narazie