08.01.2005 :: 20:35
Siema wszystkim dzisiejsza notka bedzie wykorzystana do tego aby opisać co w mojej szkole sie dzieje.W szkole jak w szkole wszystkie ziomy sie uczą(chyba).Są też tacy którzy robią różnego rodzaju maniany.(np.fere fere) nie wiem kto to wymyślił ale jest to rzecz która boli gdy sie ją zrobi,można mieć od tego raka słyszałeś diabeł i mike raka wiec nie róbcie tego ja też nie bede.Fere fere polega na tym że podchodzisz do zioma (tylko chłopaka)dziewczyny nie wchodzą w rachube i ściskasz ziomowi syta tak długo aż sie wywynie z bólu jest to głupia zabawa ale spodoba ci sie gdy zrobisz tak komuś.drugą zabawą jest robienie muki to wymyślili słynni moskowie.podchodzą do zioma robią z reki kułko takie 0 i jak sie do tego kułka spojrzysz to dostajesz raz w ramie ale gdy natrafisz na czuba to ci tak walnie że reki nie czujesz.obie te zabawy są bezmyślne wiec nie róbcie tego w domu,nie testujcie tego na rodzicach lub na rodzeństwie bo bedziecie mieli problemy.wiem to z własnego doświadczenia.to są dwie i jedyne zabawy które są najpopularniejsze w mojej szkole ale nie polecam tego robić chyba że jesteś koksem i nikt ci nie podskoczy to śmiało prosze robićpozdro dla wszystkich dup na świecie (mam nadzieje że gdzieś jesteście) i czekacie na mnie!!!!! nara wasz redaktor naczelny młody yo