rafal - komentarze


DYSKA WSZECHCZASÓW!!!!!! Elo jak wiecie niedługo bedzie w naszej szkole impra ale to bedzie totalny niewypał.bedzie 2 dj-ów ale jakiś małolatów którzy sie nie znają na sprzęcie.Mam nadzieje że nie jesteście tacy nienormalni i nie pójdziecie na tą dyske a zresztą to nie moją sprawa ale tylko uprzedzam żę wyjdziecie tak samo szybko jak weszliście.Właśnie wróciłem z kościoła,była nawet niezła beka przyjechali do nas jakieś stare capy(hur)i skrzypieli jak koguty.wszyscy sie śmiali z nich!!
o 14 wychodze na kolęde jak wiecie jestem ministrantem.też bedzie niezła beka.Wczoraj gdy siedziałem na necie wyłączył sie prąd i było ciemno jak w Afryce.lecz cała ta akcja sie uspokoiła i o 24 włączyli go spowrotem przepraszam te osoby z którymi gadałem na gg i sie wyłączyłem.odrobie to kiedyś.niewiem co mam dalej napisać wiec narazie :)aha jak skończycie czytać to napiszcie mi komenta

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.01.2005 :: 15:27 :: afq98.neoplus.adsl.tpnet.pl

mily

siemano ja koncze z tyum blogiem nara
10.01.2005 :: 09:07 :: 217.96.12.164

karla..;]

no to fajnie, fajnie..:P i Ty jestes ministrantem..:D jakos trudno mi w to uwierzyc, po tym jak byłes na urodzinach u Kamisi czy na sylwku..!:P no i bkbk..! A co do imprezy to fajnie masz...! no moze lepsza taka niz zadna..!:P pozdrowka..!;]
Talk.pl :: Wróć