14.01.2005 :: 17:07
Siema ziomy jak wiecie od dzisiaj są ferie i dlatego mam bardzo dobry humorek nie to co wczoraj i tutaj kilka osób sie przekonało że byłem wkur.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie to co dzisiaj.nareszcie sie zaczeło spanie do późna i siedzenie na dworzu do późnej godziny!!!!!!!!!! Dzisiaj był ostatni dzień jednego z ziomów z mojej klasy 2a Tymka bo od 2 semestru odchodzi na Rotmane gdzie bedą częste bójki.pozdrowie też tutaj ziomków którzy zostają w mojej klasie czyli: Groszka,Diabła,Rudego,Mardoka,Kupca,Fela,Klimczaka(gdzie ty jesteś),Kaczke,Kondona!!!!!!!!!!!!!!! pozdro także dla ziomów z którymi bede chlać w ferie czyli: Cikucha,Cyca,Woracha,Siwego,Małego,Karalucha, Pozdrowie także osoby o płci przeciwnej czyli woman: Justyne(nie wiem o co ci chodzi ale looz) Monisie(dzięki że chociaż ty jesteś normalna) Dorocie(dzisiejsza notka bedzie długa) Madzie(nie martw sie o mnie) Bajdałe(ale sie obciełaś super.kosiarka dała czadu) i inne osoby ktorych nie wymieniłem także pozdrawiam!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj jest pełnia więc uważajcie na wilkołaki)) ja spadam spać bo jestem zmęczony nara