rafal - komentarze


siema ziomy postanowiłem nie prowadzić tego pokurwionego blogu poniewaz za dużo pojebanych osób tu wchodzi a ty justyna nie pierdol tyle na blogach bo nudna jesteś i ok poprawie siebie justyna sie nie pocieła tylko coś tam było z kuchenką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
myślała ze sie bedzie dobrze czuła i huj zacpała sie gazem na amen ale dobra wyjebane w ta cpunke jak ktos słucha jakis pojebanych osób to tak ma hehe
po raz ostatni pozdrawiam ziomów na tym blogu:
mike,diabeł,tymek(dobrze że ci nie najebali wtajemniczeni wiedzą o co chodzi),i reszta pedałów
no i dziewczyny ale imion nie wymienie bo mi sie nie chce ale pozdro tylko dla fajnych dziewczyn czyli nie dla ciebie justyna no i to chyba wszystko

N A R A :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.03.2007 :: 14:58 :: ant186.internetdsl.tpnet.pl


20.08.2005 :: 13:22 :: host-ip194-90.crowley.pl

amelia ma downa
07.02.2005 :: 19:51 :: afu55.neoplus.adsl.tpnet.pl

PANI NOVAKOWSKA

jestem sobie pania nowakowska i jestem dziwką bo panie z pieskami przyprowadzaja do mnie pieski i ja je gwałce coprawda pieska sie to nie podoba ale wazne ze dorabiam zmuszam pieski do jebania mnie w dupe poniewasz cipy nie mam , miałam chuja ale mi odcieli jak go włozyłam go w dziurke od klucza . muj ulobiony reality tv to wszystko o miriam bo utorzsamiam sie z bochaterka kiedys byłam pedałam ale teraz wole pieski...
05.02.2005 :: 19:38 :: afj254.neoplus.adsl.tpnet.pl

TYMEK

Ja tesz cie pozdrawiam hehe .oj wiedza oj wiedza o co chodzi!!
:)
Talk.pl :: Wróć